Baterie prysznicowe

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Baterie prysznicowe

Prysznic z wysokim i niskim brodzikiem, a może prysznic typu walk-in z odpływem w podłodze, bez brodzika? Od rodzaju wybranego prysznica zależą zarówno komfort i wygoda kąpieli, jak też ogólny wygląd łazienki. O całości decydują szczegóły, to dopiero ze wszystkich elementów układa się gotowa kompozycja. Jednym z nich jest bateria prysznicowa, która zawsze partneruje prysznicowi, razem tworzą zestaw idealny. Ona także powinna być praktyczna, ale też mieć swój charakter i unikalny design, by łazienka prezentowała się nie tylko estetycznie, ale też oryginalnie, wyróżniając się spośród innych wnętrz. Chromowane baterie prysznicowe coraz chętniej zastępowane są czarnymi, złotymi i białymi. Standardowe słuchawki prysznicowe ustępują deszczownicy, odpowiadającej za przyjemny strumień wody, a także kompletnym zestawom łączącym kilka funkcji. 

Funkcjonalność w eleganckim „opakowaniu”

Baterie prysznicowe montujemy na ścianie lub na suficie. Są dostępne w wersji podtynkowej, pasującej do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych oraz natynkowej, czyli klasycznej. Wśród współczesnych rozwiązań są też deszczownice, które są elementem zestawu prysznicowego, umieszczonym na ściennym stelażu lub też stanowią osobny element zawieszony na suficie. Ponadto są baterie prysznicowe z termostatem, który umożliwia precyzyjne ustawienie stałej temperatury wody. Nie zmienia się ona na skutek zjawisk zachodzących w kanalizacji. Ponadto woda zawsze wypływa z wylewki pod takim samym ciśnieniem. Termostatyczne baterie prysznicowe sprzyjają ograniczeniu zużycia wody, co przekłada się nie tylko na niższe rachunki, ale również na ochronę środowiska naturalnego. 

Wielofunkcyjne baterie prysznicowe 

To propozycja dla najbardziej wymagających przyszłych użytkowników, poszukiwaczy kompletnych rozwiązań do swojej strefy kąpielowej. Wielofunkcyjne baterie prysznicowe łączą ręczny natrysk z wylewką, deszczownicą i słuchawką prysznicową. Posiadają specjalne panele do sterowania i wprowadzania ustawień w celu stworzenia dla siebie idealnych warunków do kąpieli. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.