Złote akcesoria łazienkowe

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Złote akcesoria łazienkowe

Złoto to elegancja, wytworność, szyk, niewymuszona niczym atrakcyjność, która doskonale sprawdza się tam, gdzie dominują prostota i minimalizm, jak też bogactwo i pożądany splendor. Złote akcesoria łazienkowe postrzegamy jako dodatki do wnętrz z wyrazistymi zdobieniami, stylizowanymi meblami, przepełnionymi połyskującymi i pełnymi blasku elementami. Tymczasem złote akcesoria łazienkowe mogą mieć minimalistyczną formę i prosty kształt, nawiązując tym samym do sztuki nowoczesnej. Zaokrąglone kształty, klasyczne formy i jednocześnie precyzyjne wykończenie – to cechy dodatków, które znalazły swoje zastosowanie w klasyce i nowoczesności, w angielskiej i francuskiej elegancji, ale też czarującym glamour, a nawet skandynawskiej prostocie.

Ekskluzywne dodatki do łazienki

Nawet szczypta złota we wnętrzu wystarczy, aby nabrało ono gustownego i stylowego charakteru. Czasem jest to armatura łazienkowa w jasnym wnętrzu, innym razem żyrandol rozświetlający całe wnętrze. Złote akcesoria łazienkowe pomogą Ci nie tylko lepiej zorganizować przestrzeń, ale również nadać blasku aranżacji czasem monochromatycznej, a innym razem przeciętnej. Wśród naszych propozycji znajdziesz wieszaki na ręczniki, półki na kosmetyki, uchwyty na papier toaletowy i szczotkę do WC, a także koszyki na akcesoria kąpielowe. Złote akcesoria łazienkowe mają prostą formę, ale są w wyrazistym kolorze. Znajdujące się we wszystkich strefach w pomieszczeniu, połączą je w jedną, harmonizującą się całość.

Z czym łączyć złote akcesoria łazienkowe?

Złoto doskonale prezentuje się wśród ciemnych kolorów. Będzie więc idealnym dodatkiem do czarnych frontów szafek, betonowych płytek na ścianie oraz granitowych blatów. Możemy je wykorzystać pod prysznicem jako dodatek do czarnego zestawu prysznicowego o złotym wykończeniu. Ponadto złote akcesoria łazienkowe pięknie podkreślają czystość bieli, delikatnie ją rozświetlając i nadając bardziej eleganckiego charakteru. Złoto to też dobry wybór dla bardziej intensywnych barw. W łazience pojawiają się dzisiaj m.in. butelkowa zieleń, modny odcień niebieskiego - classic blue, a także subtelne pastele.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.