Baterie umywalkowe

Pokazano 1-24 z 52 pozycji

Baterie umywalkowe

Łazienkę już dawno przestaliśmy traktować tylko w kontekście pomieszczenia przeznaczonego do codziennej higieny. Oczekujemy od niej klimatycznej atmosfery, sprzyjającej odpoczynkowi i relaksowi, a także wizualnego piękna, dzięki któremu będziemy z niej korzystać z jeszcze większą przyjemnością. Każda strefa pielęgnacji musi mieć umywalkę, której z kolei nieodłącznym elementem jest bateria umywalkowa. Styl wnętrza nie ogranicza się już tylko do klasyki i nowoczesności, pojawiają się charyzmatyczne stylizacje vintage, tętniące kolorową energią wnętrza orientalne, a także industrialne emanujące surowością. Baterie umywalkowe podkreślają charakter stylizacji, dodają blasku jasnym powierzchniom, kontrastują się z ciemnymi ścianami, a także akcentują minimalizm i prostotę. Są niczym biżuteria, dzięki której mamy poczucie przebywania we wnętrzu luksusowym. 

Praktyczne baterie umywalkowe w gustownej formie

Baterie umywalkowe różnią się kolorem, kształtem, formą, wykończeniem, ale też sposobem montażu. Minimalistom i właścicielom małych łazienek polecamy niewielkie baterie umywalkowe ścienne podtynkowe, które występują m.in. w formie efektownego wodospadu. Sztorcowe są najbardziej popularne, co nie oznacza, że muszą być typowym wyposażeniem wnętrza. Nasze propozycje to np. miedziana bateria montowana pod kątem czy też czarna bateria z wysoką, mocno zaokrągloną wylewką. Alternatywą dla niej jest niska bateria, która swoją obecność zaznacza ciekawym połączeniem złota i bieli, bądź czerni i chromu. 

Efektowny designerski dodatek do łazienki 

Baterie umywalkowe nie muszą być dyskretnym wyposażeniem łazienki, a wyrazistym akcentem o mocnym charakterze. Przykładem jest wysoka czarna bateria o finezyjnie ukształtowanej wylewce czy złota podtynkowa bateria z wylewką w kształcie wodospadu. Ciemne kolory będą doskonale kontrastowały z bielą ścian, ale również podkreślały surowość betonu. Biel możemy wykorzystać w jasnych, sterylnych wnętrzach. Złoto i miedź z kolei bardzo dobrze sprawdzają się w stylizacjach inspirowanych minioną epoką. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.