CZARNY PODTYNKOWY ZESTAW PRYSZNICOWY Z SUFITOWĄ DESZCZOWNICĄ

90
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Darmowa dostawa kurierem InPost
1 849,00 zł Brutto (zawiera podatek VAT)
  • 5 lat gwarancji na każdą część baterii i powłokę malowaną
  • ekskluzywne i ponadczasowe wykończenie w kolorze czarnego matu
  • duża (30x30 cm) deszczownica z silikonowymi wypustkami anty-kamień
  • słuchawka prysznicowa z silikonowymi wypustkami anty-kamień
  • podtynkowy mosiężny mieszacz z plastikową, ochronną obudową
  • wszystkie elementy do montażu i podłączenia w komplecie

Każdy nowy dzień rozpoczynamy zazwyczaj od wizyty w łazience. Poranna toaleta i ożywczy kilkuminutowy prysznic pozwalają nam łatwiej wybudzić się ze snu i stają się nieodzownym źródłem energii dla dalszych codziennych zajęć. Warto zatem zadbać o to, by spędzić te pierwsze chwile dnia w pięknej i wygodnie zaprojektowanej przestrzeni.
Kabina prysznicowa - zadbajmy o komfort i wygodę.
Nasze poranki z reguły związane są z pośpiechem, dlatego trudno wyobrazić sobie współczesną łazienkę bez miejsca zaprojektowanego na szybki poranny prysznic. Kąpiel w kabinie prysznicowej może również kojarzyć się z nieocenionym źródłem relaksu po męczącym dniu. Jest także dużym ułatwieniem dla osób z ograniczeniami ruchowymi, osób starszych i przechodzących rehabilitację. Z tego względu współczesne kabiny prysznicowe prócz tradycyjnego natrysku z wężem proponują wykorzystanie wszelkiego rodzaju deszczownic. Montaż armatury łazienkowej to inwestycja na lata. Należy zatem z wielką starannością podejść do projektowania tego rodzaju przestrzeni. Odpowiednio dobrane detale zastosowanej armatury sprawią, że nasza łazienka zyska ciągle aktualny, niepowtarzalny styl i stanie się wizytówką naszego domu. Nasza firma jest dostawcą najwyższej jakości armatury łazienkowej. Oferowane przez nas produkty sprostają najbardziej wyrafinowanym gustom klientów i projektantów.
Deszczownica podtynkowa, sufitowa.
Najnowsze trendy projektowanych obecnie kabin prysznicowych zwracają uwagę na podtynkowe rozwiązania, które są praktyczne w zastosowaniu i doskonale prezentują się w nowoczesnej łazience. Prostota, minimalizm i elegancja to cechy kabiny prysznicowej XXI wieku. Zastosowanie podtynkowych systemów prysznicowych sprawia, że w kabinie dostrzec możemy jedynie punktowo rozmieszczone elementy baterii, a całość instalacji ukryta jest pod ścianą i sufitem. Współczesne wzornictwo nie zapomina o komforcie użytkownika. Proponowany przez nas zestaw prysznicowy wyposażony jest dodatkowo w deszczownicę podtynkową, sufitową. Rozproszony, delikatny strumień wody płynący z zamontowanej przy suficie deszczownicy daje wrażenie relaksującego, ciepłego deszczu, który dzięki sporej powierzchni w całości opływa nasze ciało. Nowoczesny design naszych produktów oraz dostępność w kilku wariantach kolorystycznych pozwalają na dopasowanie ich do każdej aranżacji współczesnej kabiny.
Czarne detale nigdy nie wychodzą z mody.
Czerń od wieków pozostaje symbolem klasycznej elegancji i prestiżu. Łatwo komponuje się z innymi odcieniami potęgując wrażenie tajemniczości, wyrafinowania i dobrego smaku. Uniwersalność barwy sprawia, że czerń coraz śmielej wykorzystywana jest w aranżacjach nowoczesnej łazienki. Zaprezentowany przez nas zestaw prysznicowy wraz z deszczownicą sufitową w czarnej barwie może być spełnieniem marzeń o doskonałości. W skład zestawu prysznicowego wchodzi:

- Bateria podtynkowa czarna z ceramiczną głowicą zapewniającą długie i bezawaryjne działanie
- Czarny uchwyt słuchawki prysznicowej
- Elegancka, prostokątna słuchawka prysznicowa wraz z wężem w kolorze czarnym
- Deszczownica sufitowa czarna o wymiarach 300 x 300 mm z zestawem mocującym
- Elementy niezbędne do montażu

Gwarancja
5 lat
Głowica
Ceramiczna
Materiał
Mosiądz, stal nierdzewna
Gwint w zestawie
Standardowy 1/2
Dostępność
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Brak opinii dla tego produktu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.