Korki klik-klak i syfony

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Korki klik-klak i syfony

Aranżując łazienkę, nierzadko zapominamy o szczegółach. To właśnie one bardzo często decydują o ostatecznym wyglądzie wnętrza. Syfony czy korki klik-klak to elementy, które do niedawna nie były w żaden sposób traktowane jako te o charakterze dekoracyjnym. Dzisiaj już wiemy, że nieodpowiednio dopasowane do aranżacji, zaburzają całą koncepcję. Ale dlaczego właściwie syfon ma być spójny z aranżacją wnętrza, skoro jest on elementem instalacji hydraulicznej ukrytej w szafce? W nowoczesnych stylizacjach, szczególnie inspirowanych industrialnym stylem niektóre instalacja są widoczne, a przynajmniej ich obecność nadaje całości mocnego charakteru. W naszym sklepie znajdziesz syfony i korki klik-klak w nietypowym designie, wyróżniające się spośród standardowych elementów o tym samym przeznaczeniu. To gustowne dodatki, którym nie można odmówić elegancji, dobrego smaku i wytwornego uroku.

Dekoracyjne syfony

Syfon może stanowić element dekoracyjny, co jeszcze do niedawna nie było tak oczywiste. Ukrywaliśmy go w szafce lub zabudowie, traktując jako konieczność, a nie jako ciekawy dodatek, który może całkiem odmienić stylizację. Syfony są w kolorze czarnym o matowym wykończeniu, złotym oraz w odcieniu różowego złota. Mają prosty kształt, minimalistyczne wykończenie, wyróżniają się geometryczną formą, dzięki czemu pasują do nowoczesnych wnętrz. Syfony są okrągłe i kwadratowe. Pierwszy wariant cechuje się większą subtelnością, drugi zaś zachwyca stonowaną surowością. Dekoracyjne syfony sprawdzą się wszędzie tam, gdzie decydujemy się na wiszące umywalki z widoczną instalacją lub szafki podumywalkowe z otwartymi półkami.

Jak działają korki klik-klak?

Obok dekoracyjnych syfonów w sklepie dostępne są też designerskie korki klik-klak. One również występują w podobnych kolorach, jak czerń i złoto, a dodatkowo też miedź. Korki klik-klak blokują odpływ wody. Cechują się prostą obsługą, wystarczy nacisnąć korek, co powoduje jego zamknięcie. Kiedy ponownie go klikniemy, odpływ zostaje odetkany.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.