ELEGANCKI ZŁOTY ZESTAW PRYSZNICOWY

95
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Darmowa dostawa kurierem InPost
1 999,00 zł Brutto (zawiera podatek VAT)

Urządzamy łazienkę
Łazienka jest strefą osobistego komfortu i miejscem niezwykle często odwiedzanym w każdym domu. Stworzenie w niej niezwykłego, odpowiadającego naszym gustom klimatu wymaga szczególnej uwagi. Przyjęta stylizacja, rodzaj materiałów użytych do wystroju i ich kolorystyka mają niebagatelny wpływ na wygląd projektowanego wnętrza. Wygodna i efektowna kompozycja łazienkowych przestrzeni determinuje zakup odpowiedniej w kształcie, rozmiarach i przeznaczeniu armatury łazienkowej sprzyjającej codziennej toalecie. Oczywistym dodatkiem będzie zaopatrzenie jej w funkcjonalne i niezbędne baterie łazienkowe. Współczesny rynek dysponuje całą gamą wzorów i modeli baterii łazienkowych o zróżnicowanym przeznaczeniu, nowatorskich rozwiązaniach technicznych i kolorystyce. Warto im się przyjrzeć już na etapie projektowania, ponieważ mają one ogromy wpływ na komfort użytkowania oraz wydatnie podkreślają walory wizualne aranżacji.

Złote nuty w designie baterii łazienkowych.
Chromowa, srebrna kolorystyka baterii jeszcze do niedawna królowała w naszych łazienkach. Nowatorskie spojrzenie projektantów na metaliczne błyski zwróciło uwagę na niezwykłość złotego kolorytu. Ponadczasowość i prestiż to niezaprzeczalne cechy złota. Odrobina luksusu, którą ze sobą niesie złoty blask, sprawiła, że z nonszalancją wkroczyło ono w łazienkowe przestrzenie. Obecnie złote baterie łazienkowe stanowią mocną konkurencję dla innych kolorów.

Kabina prysznicowa w nowym wydaniu.
Współczesne wzornictwo zwraca uwagę na to, że dzisiejszy nowoczesny prysznic to nie tylko rodzaj kabiny, a przede wszystkim odpowiedni panel prysznicowy, który pozwala na stworzenie niewielkiego SPA w naszej łazience. Kabiny prysznicowe mają swoich zwolenników, ale coraz częściej powierzchnia prysznica przyjmuje formę otwartej lub ograniczonej np. taflą szkła przestrzeni. Jej wielkość nie wyznacza rozmiar tradycyjnych brodzików, ale zależna jest od gabarytów łazienki. Odpływy wody montowane są w specjalnych panelach usytuowanych na poziomie podłogi.

Złote baterie prysznicowe w nowoczesnej przestrzeni łazienki.
Biorąc pod uwagę rosnącą popularność złotego kolorytu w dzisiejszej łazience, nie mogło go również zabraknąć we współczesnej przestrzeni prysznicowej. Wszystkie baterie, w które wyposażamy naszą łazienkę powinny współgrać ze sobą kształtem i kolorystyką. Jeśli zdecydujemy o wyborze tak modnych ostatnio złotych akcentów, to pojawią się one również w designie złotej baterii prysznicowej. Nowoczesna forma prysznica wspaniale podkreśla obecność tego komfortowego dodatku. Prezentujemy Państwu nowoczesny panel prysznicowy złoty, który pozwoli stworzyć niezwykle piękną w swojej formie strefę domowego komfortu. Nowoczesny kształt panelu prysznicowego w złotym kolorycie jest odpowiedzią na najnowsze, światowe trendy wzornictwa i rosnące wciąż zainteresowanie klientów. Prysznicowy zestaw złotej baterii łazienkowej wyposażony jest w słuchawkę prysznicową i umieszczoną nad głową użytkownika deszczownicę. Woda wypływająca ze sporych rozmiarów kwadratowej deszczownicy przyjmuje formę dżdżu przyjemnie zraszającego głowę i ciało. Daje wrażenie masażu i pozwala na niesamowite doznania relaksacyjne.

Gwarancja
5 lat
Głowica
Ceramiczna
Materiał
Mosiądz
Dostępność
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Brak opinii dla tego produktu

Produkty z tej samej serii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.