Masz problem z wyborem produktu?

Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże Ci wybrać właściwy asortyment

sklep@armadesi.pl

Najnowsze wpisy

Praktyczny zlewozmywak pod oknem…ale jaka bateria kuchenna?

Szczęśliwi Ci, co mają okno w kuchni. Nie każdy może cieszyć się takim luksusem. Dzięki niemu w pomieszczeniu...

wrz 14, 2022 Czytaj więcej
Wielofunkcyjny zestaw prysznicowy – musisz to mieć w swojej łazience!

Niewątpliwym plusem nowoczesnych technologii stosowanych w urządzaniu łazienek są rozwiązania, które łączą w sobie...

wrz 7, 2022 Czytaj więcej
Termostat pod prysznicem – rozwiązanie, które pokochasz!

Nowoczesne technologie oferują nam wiele możliwości, które zapewniają komfort, użyteczność, a także często...

sie 31, 2022 Czytaj więcej
Alternatywy dla tradycyjnej chromowanej armatury łazienkowej

W większości napotykanych łazienek widzimy chromowaną armaturę. Nie sprawia jednak ona na nikim większego wrażenia i...

sie 16, 2022 Czytaj więcej
Widok wszystkie

Uchwyty na papier toaletowy

349,00 zł 314,10 zł
  • -10%
  • Bestseller
  • 5 lat gwarancji na materiał i powłokę
  • elegancki i nowoczesny wygląd w kolorze miedzianym (rose gold)
  • w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria montażowe

Uchwyty na papier toaletowy - przegląd oferty

Choć może się wydawać, że wybór uchwytu na papier toaletowy nie powinien być skomplikowanym zadaniem, w rzeczywistości jest czynnością, której należy poświęcić nieco czasu. Wizyty w sklepach stacjonarnych i internetowych uświadamiają, z jak dużym wyborem mamy do czynienia. Szybko uzmysławiają też, że uchwyt na papier jest rozwiązaniem codziennego użytku, a co za tym idzie – jego nieprzemyślany wybór może dać się naprawdę we znaki. Opcji, nad którymi warto się zastanowić jest co najmniej kilka.

Wyrafinowanie i prostota – przegląd oferty rynkowej

O wyborze uchwytu na papier toaletowy przesądza co najmniej kilka czynników. Na pierwszy plan wysuwa się cena tego rodzaju rozwiązania, pod uwagę brana jest jednak również jego wytrzymałość oraz sposób montowania. Nie da się jednak ukryć, że tym, co ma kluczowe znaczenie, jest przede wszystkim sam wygląd wieszaka. Nie powinno być to zresztą dla nikogo zaskoczeniem, bo w oparciu o podobne kryteria wybiera się także inne akcesoria trafiające do łazienki.

Producenci uchwytów na papier toaletowy doskonale zdają sobie z tego zresztą sprawę, nic więc dziwnego, że w sprzedaży nie brakuje rozwiązań atrakcyjnych zarówno kolorystycznie, jak i stylistycznie. Oryginalne uchwyty cieszą się zresztą popularnością nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale i w tych, które są utrzymane w bardziej klasycznym stylu. Co warte podkreślenia, problemem nie jest zarówno zakup pojedynczego uchwytu, jak i całej kolekcji, na którą składają się także inne elementy wyposażenia łazienki o jednolitej stylistyce.

Nie tylko nietypowe uchwyty są zresztą tymi, które zwracają na siebie uwagę kolejnych klientów. Zwolennicy minimalizmu w łazience także mają w czym wybierać. Najbardziej klasyczne uchwyty są chromowane, nie brakuje jednak również tych, które wykonano z użyciem stali nierdzewnej. Nie rzucają się w oczy, są jednak funkcjonalne, a utrzymanie ich w czystości nie jest skomplikowane. W sprzedaży nie brakuje także uchwytów plastikowych. Te wyróżnia atrakcyjna cena i oryginalna kolorystyka, choć należy liczyć się z tym, że są najmniej wytrzymałymi rozwiązaniami. W ofercie sklepów internetowych znajdziemy także ekskluzywne pozycje (miedziane, złote, czarne), które cechują się nie tylko wytrzymałością, ale świetnie wyglądają w każdej nowoczesnej łazience.

Mniej typowe uchwyty na papier toaletowy

Klasyczne uchwyty na papier toaletowy nie są wcale jedynymi, z jakich możemy dziś korzystać. Wiele uroku mają także ich mniej typowe odpowiedniki, w tym zwłaszcza uchwyty wolnostojące. Stawia się je bezpośrednio na podłodze, dzięki czemu można korzystać z nich bez konieczności wiercenia w ścianach. Co ciekawe, wiele z nich pozwala na przechowywanie także szczotki do WC. Nie brakuje także uchwytów z miejscem na kilka dodatkowych rolek papieru, a nawet – na gazety.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest uchwyt zawieszany na ścianie, który nie zmusza nas do wiercenia w niej. Tym razem nie trzeba przejmować się kołkami rozporowymi i śrubami, bo ich miejsce zajmują kleje montażowe – równie wytrzymałe, a jednocześnie wymagające znacznie mniejszego wysiłku przy instalacji uchwytu. Nowoczesne wersje klejów są odporne zarówno na wilgoć, jak i na parę wodną. Jednocześnie pozwalają na wygodny demontaż wieszaka, gdy przestanie być on potrzebny.