Baterie bidetowe

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Baterie bidetowe

Są obecne już nie tylko w toaletach publicznych, ale również prywatnych. Są dużym udogodnieniem w męskich łazienkach, zaprojektowanych z myślą o potrzebach wymagających panów. Bidet wciąż jest postrzegany jako luksus, dlatego tak też możemy poczuć się w zaciszu naszej efektownie urządzonej łazienki. Baterie bidetowe mogą być niebanalnymi dodatkami do łazienkowej przestrzeni. W ciekawych kształtach, nietypowych formach i wyrazistych kolorach w żaden sposób nie przypominają klasycznych, powszechnie stosowanych baterii chromowanych. Przeznaczone są do montażu ściennego lub też do instalacji na krawędzi bidetu. Są niewielkich rozmiarów, jednak swoim charakternym designem przyciągają wzrok i uwagę. 

Stojące i ścienne baterie bidetowe

Patrząc dzisiaj na ścienne baterie bidetowe, trudno jest uwierzyć, że ich pojawienie się nie było zdeterminowane kwestiami wizualnymi. Powstały jako alternatywa dla baterii stojących z przeznaczeniem dla skróconych mis bidetowych. Przy takich rozwiązaniach nie ma wystarczająco dużo miejsca do montażu tradycyjnej baterii. Występuje w wersji natynkowej i podtynkowej. Pierwsza opcja świetnie sprawdza się w stylizacjach vintage i retro, cechuje się prostą, ale delikatnie stylizowaną formą. W czarnym kolorze idealnie współgra ze stylistyką industrialną, dla której charakterystyczne są surowość i ciemne barwy. Podtynkowe baterie bidetowe cechują się ukrytą w ścianie instalacją. Na zewnątrz widoczna jest tylko wylewka i bardzo często osobno uchwyt uruchamiający wodę. Stojące baterie bidetowe to klasyka, często spotykana w toaletach publicznych. W naszym sklepie występuje w zdecydowanie bardziej reprezentacyjnym designie, czego przykładem jest chromowana bateria o kanciastych kształtach i prostej formie. 

W niestandardowym kolorze 

Baterie bidetowe obecne w publicznych męskich toaletach zazwyczaj są w kolorze chromu. W łazienkach prywatnych dążymy do zachowania spójności aranżacyjnej, dlatego cała armatura łazienkowa powinna być w jednym kolorze. Coraz chętniej sięgamy po czarny mat, połyskujące złoto i intensywną miedź. Baterie bidetowe dostępne są więc w szerszej palecie barw, która nie ogranicza się do klasycznego chromu charakterystycznego dla klasycznych łazienek. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.