Wielofunkcyjny zestaw prysznicowy – musisz to mieć w swojej łazience!

Wysłany dnia:

Widziany przez: 10030

Kategorie: Łazienka

Wielofunkcyjny zestaw prysznicowy – musisz to mieć w swojej łazience!

 

Niewątpliwym plusem nowoczesnych technologii stosowanych w urządzaniu łazienek są rozwiązania, które łączą w sobie kilka funkcji. Każdy kto poszukuje kompleksowych i współgrających ze sobą elementów wyposażenia łazienki powinien zorientować się co aktualnie oferują najlepsi w branży sanitarnej producenci. Wybór jest na tyle duży, że z łatwością można znaleźć wielofunkcyjny zestaw prysznicowy podtynkowy, który będzie nie tylko praktyczny, ale i atrakcyjny wizualnie.

Mimo to, zanim przystąpimy do zakupu takiego zestawu, warto się do tej czynności odpowiednio przygotować. Z tej przyczyny powstał ten wpis – to swego rodzaju poradnik, z którego można dowiedzieć się wszystkiego na temat wielofunkcyjnych zestawów prysznicowych.

 

Mała łazienka – wielkie możliwości

Urządzanie niewielkiej łazienki wcale nie musi być trudne. I choć każdy chciałby cieszyć się dużą przestrzenią oraz swobodą wyboru akcesoriów, to wbrew pozorom w małej łazience również mamy sporo możliwości. Jeśli jesteśmy miłośnikami kąpieli w wannie, mimo małego metrażu nie musimy rezygnować z tej przyjemności. Doskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie nad wanną podtynkowego zestawu prysznicowego składającego się z słuchawki, górnej deszczownicy oraz dolnej wylewki wody. Dzięki temu można nie tylko wziąć szybki i orzeźwiający prysznic, ale i pozwolić sobie na dłuższą kąpiel w wannie. Jednym z najistotniejszych walorów posiadania armatury prysznicowej podtynkowej jest możliwość ukrycia w ścianie i suficie rurek oraz zaworów, czyli pozbycie się wszystkich nieestetycznych elementów natrysku.

 

Prysznic na miarę XXI wieku

Zestawy prysznicowe podtynkowe to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce w łazience. To również nowoczesna funkcjonalność, która pozwala cieszyć się prysznicem w wyjątkowo komfortowy sposób. Najlepsze z dostępnych na rynku zestawów prysznicowych podtynkowych posiadają deszczownicę z kilkoma funkcjami wylotu wody. To jednak nie wszystko! Poza deszczownicą, w takim zestawie znajduje się także tradycyjna słuchawka prysznicowa, dzięki czemu można zmieniać rodzaj natrysku wedle uznania. Podtynkowe zestawy prysznicowe renomowanych marek zawierają także termostaty, które dają możliwość utrzymania przez całą kąpiel stałej temperatury wody. Dodatkowym atutem jest także sposobność ustawienia ciśnienia wody za pomocą prostego w obsłudze przełącznika.

 

SPA we własnej łazience

Używanie armatury prysznicowej podtynkowej sprawi, że po kąpieli będziemy czuli się zrelaksowani i zregenerowani jak po wyjściu z salonu SPA. Jednak nie tylko dlatego uważamy, że tego typu natryski zasługują na miano ekskluzywnych. Tym dodatkowym powodem jest ich wygląd. Niebanalne, eleganckie, designerskie walory estetyczne podtynkowych zestawów prysznicowych uczynią każdą łazienkę bardziej wytworną. Dodajmy do tego wyjątkową kolorystykę - matową czerń, blask złota lub śnieżną biel, i mamy już wszystko co jest niezbędne w szykownym wnętrzu.

 

Decyzja o wyborze takiego zestawu z pewnością nie będzie niesłuszna, zwłaszcza, że dzięki niemu można zaoszczędzić nie tylko sporo miejsca w łazience, ale i pieniędzy, biorąc pod uwagę to, że na poszczególne części armatury prysznicowej i wannowej wydalibyśmy ich znacznie więcej. Podtynkowy zestaw prysznicowy to znakomite rozwiązanie, które spełni oczekiwania zarówno osób bardzo praktycznych, jak i tych ceniących sobie komfort i ciekawy design. Brak widocznych rur i zaworów, nietuzinkowe wykończenie oraz wielofunkcyjność – to wszystko sprawia, że branie prysznica nabiera zupełnie innego znaczenia.