Baterie kuchenne

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Baterie kuchenne

Aranżując przestrzeń kuchenną, wybieramy meble, wykończenie blatów, sprzęty oraz oświetlenie. Konieczne jest też stworzenie funkcjonalnej strefy do zmywania, gdzie obok zlewozmywaka pojawi się bateria kuchenna, odpowiadająca wymiarom zlewu i stylizacji wnętrza. Wyróżnić możemy kilka rodzajów baterii kuchennych, uwzględniając przy tym sposób montażu. Są eleganckie baterie sztorcowe montowane na blacie lub w specjalnym otworze w zlewozmywaku, a także baterie ścienne, dzięki którym możemy zaoszczędzić miejsce wokół strefy zmywania. Jest to element widoczny i zwracający uwagę we wnętrzu, dlatego należy go potraktować nie tylko w kontekście praktyczności, ale też estetyki. W naszej ofercie znajdziesz baterie kuchenne, którym nie można odmówić elegancji, minimalistycznej, ale unikalnej formy, ciekawych wariantów kolorystycznych i nowoczesnych technologii. 

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką 

Bateria kuchenna powinna być dopasowana do głębokości zlewozmywaka. Jeżeli jego głębokość jest duża, masz zlew dwukomorowy lub często korzystasz z wody w kuchni także poza obszarem zlewu, dobrym rozwiązaniem będzie bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. Umożliwia ona skierowanie strumienia wody w dowolnym kierunku, umycie dużych naczyń czy też napełnienie garnka znajdującego się na blacie. 

Baterie kuchenne w złocie i czerni 

Kamienny blat w kolorze jasnego marmuru, szafki w czarnym macie udekorowane złotymi uchwytami. Zlewozmywak w ciemnym kolorze i płytki wielkoformatowe inspirowane surowym betonem na ścianie między szafkami…to tylko jedna z wielu nowoczesnych aranżacji, w których design jest równie ważny, jak ergonomia i funkcjonalność. Elegancję i jednocześnie minimalistyczną nowoczesność podkreślamy czarną baterią kuchenną, wykończoną matem i uzupełnioną o chromowane elementy. Tam, gdzie dostrzegamy wpływy stylu vintage i blask glamour, korzystamy ze złotej baterii kuchennej, która dostępna jest w naszej ofercie w wersji bardziej nowoczesnej, jak też delikatnie stylizowanej. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.