Armatura, której poszukujesz.

Armatura sprzedawana pod marką "Armadesi", to nowoczesne i designerskie baterie łazienkowe. Jako sklep i marka specjalizujemy się w sprzedaży niechromowanej armatury, oferując takie kolory baterii jak: czerń, złoto, miedź, szczotkowane złoto. Nasze produkty wyróżnia bezkonkurencyjny wygląd, którego próżno poszukiwać w konkurencyjnych sklepach. Atuty, które przemawiają za wyborem naszej armatury łazienkowej to przede wszystkim wysoka jakość. Dzięki temu, że sprzedajemy baterie pod marką własną, jesteśmy w stanie zaoferować aż 5 lat gwarancji na każdą część i powłokę każdej baterii. Dzięki bezkompromisowym zasadom gwarancji, możecie być Państwo pewni jakości naszych produktów i długoletniego komfortu ich użytkowania.

Atuty naszego sklepu

Doświadczenie od 2014 roku

Ponad 7 lat doświadczenia w branży daje nam stabilną pozycję na rynku, a naszym klientom bezpieczeństwo współpracy z nami. Wierzymy, że tak długi okres działalności przekłada się na zaufanie, jakim darzą nas aktualni i potencjalni klienci.

Tysiące zadowolonych klientów

W naszym sklepie obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają na kolejne zakupy i polecają nas w swoim otoczeniu. Zadowolony klient to dla nas największa wartość dodana, dzięki której mamy motywację do dalszej pracy.

Szybkie i skuteczne doradztwo

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do każdego klienta. Oferujemy fachowe doradztwo przed, jak i posprzedażowe. Doradzimy w doborze i przeprowadzimy przez proces zakupowy. Nasza specjalność to obsługa posprzedażowa. Sprawdź nas!

Wybieraj produkty spośród dobrze przygotowanej oferty, która cechuje się najwyższą jakością wykonania i najnowocześniejszym designem.

Sprawdź ofertę

Dlaczego nasze produkty?

073-security.svg

5 lat bezkompromisowej gwarancji na każdą część i powłokę każdego produktu

022-truck.svg

Zawsze darmowa dostawa dla każdego produktu bez względu na wartość i ilość.

073-security.svg

Dobór oferty produktów z najlepszym designem i najtrwalszą jakością.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
1.jpg
3.jpg