Armatura, której poszukujesz.

Armatura sprzedawana pod marką "Armadesi", to nowoczesne i designerskie baterie łazienkowe. Jako sklep i marka specjalizujemy się w sprzedaży niechromowanej armatury, oferując takie kolory baterii jak: czerń, złoto, miedź, szczotkowane złoto. Nasze produkty wyróżnia bezkonkurencyjny wygląd, którego próżno poszukiwać w konkurencyjnych sklepach. Atuty, które przemawiają za wyborem naszej armatury łazienkowej to przede wszystkim wysoka jakość. Dzięki temu, że sprzedajemy baterie pod marką własną, jesteśmy w stanie zaoferować aż 5 lat gwarancji na każdą część i powłokę każdej baterii. Dzięki bezkompromisowym zasadom gwarancji, możecie być Państwo pewni jakości naszych produktów i długoletniego komfortu ich użytkowania.

Atuty naszego sklepu

Doświadczenie od 2014 roku

Ponad 7 lat doświadczenia w branży daje nam stabilną pozycję na rynku, a naszym klientom bezpieczeństwo współpracy z nami. Wierzymy, że tak długi okres działalności przekłada się na zaufanie, jakim darzą nas aktualni i potencjalni klienci.

Tysiące zadowolonych klientów

W naszym sklepie obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają na kolejne zakupy i polecają nas w swoim otoczeniu. Zadowolony klient to dla nas największa wartość dodana, dzięki której mamy motywację do dalszej pracy.

Szybkie i skuteczne doradztwo

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do każdego klienta. Oferujemy fachowe doradztwo przed, jak i posprzedażowe. Doradzimy w doborze i przeprowadzimy przez proces zakupowy. Nasza specjalność to obsługa posprzedażowa. Sprawdź nas!

Wybieraj produkty spośród dobrze przygotowanej oferty, która cechuje się najwyższą jakością wykonania i najnowocześniejszym designem.

Sprawdź ofertę

Dlaczego nasze produkty?

073-security.svg

5 lat bezkompromisowej gwarancji na każdą część i powłokę każdego produktu

022-truck.svg

Zawsze darmowa dostawa dla każdego produktu bez względu na wartość i ilość.

073-security.svg

Dobór oferty produktów z najlepszym designem i najtrwalszą jakością.

CHROMOWANA BATERIA UMYWALKOWA
NOWOCZESNA CZARNA BATERIA KUCHENNA
ELEGANCKA CZARNA BATERIA KUCHENNA
CHROMOWANA BATERIA UMYWALKOWA
NOWOCZESNA CZARNA BATERIA KUCHENNA
ELEGANCKA CZARNA BATERIA KUCHENNA
CHROMOWANA BATERIA UMYWALKOWA
ELEGANCKA CZARNA BATERIA KUCHENNA