Masz problem z wyborem produktu?

Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże Ci wybrać właściwy asortyment

sklep@armadesi.pl

Najnowsze wpisy

Praktyczny zlewozmywak pod oknem…ale jaka bateria kuchenna?

Szczęśliwi Ci, co mają okno w kuchni. Nie każdy może cieszyć się takim luksusem. Dzięki niemu w pomieszczeniu...

wrz 14, 2022 Czytaj więcej
Wielofunkcyjny zestaw prysznicowy – musisz to mieć w swojej łazience!

Niewątpliwym plusem nowoczesnych technologii stosowanych w urządzaniu łazienek są rozwiązania, które łączą w sobie...

wrz 7, 2022 Czytaj więcej
Termostat pod prysznicem – rozwiązanie, które pokochasz!

Nowoczesne technologie oferują nam wiele możliwości, które zapewniają komfort, użyteczność, a także często...

sie 31, 2022 Czytaj więcej
Alternatywy dla tradycyjnej chromowanej armatury łazienkowej

W większości napotykanych łazienek widzimy chromowaną armaturę. Nie sprawia jednak ona na nikim większego wrażenia i...

sie 16, 2022 Czytaj więcej
Widok wszystkie

Uchwyty z kubkami na przybory

Uchwyty z kubkiem na przybory - jak wybrać najlepsze?

Łazienka powinna być miejscem, w którym każdy może poczuć się dobrze. Jeśli jednak przebywanie w niej ma być przyjemne, nie można pominąć żadnego detalu związanego z tym pomieszczeniem. Tu nie ma akcesoriów nieistotnych, także do uchwytów z kubkiem na przybory należy więc podchodzić z dużą ostrożnością mając na uwadze to, jak duży jest ich wpływ na komfort codziennej higieny.

Praktyczna rola uchwytów z kubkiem na przybory

Mycie zębów to jedna z tych czynności, które łączą wszystkich domowników. Podczas gdy jedni spędzają czas w łazience goląc się, a inni – wybierając odpowiednie perfumy, wszyscy bez wyjątku koncentrują się na prawidłowej higienie jamy ustnej. Nie byłoby to możliwe bez szczoteczki i pasty do zębów, warto więc już na etapie aranżacji tego pomieszczenia zatroszczyć się o to, aby wspomniane akcesoria zawsze znajdowały się pod ręką.

Uchwyty z kubkiem na przybory można podzielić na kilka grup biorąc pod uwagę zarówno sposób ich instalacji, jak i wygląd. Przeważnie są one rozwiązaniami dość dyskretnymi, a tym elementem, który rzuca się w oczy jest w pierwszej kolejności sam kubek, o ile wchodzi w ich skład. Ich wybór opiera się, w związku z tym, na takich samych zasadach, jak ma to miejsce w przypadku innych akcesoriów łazienkowych. Biorąc pod uwagę wygląd uchwytów z kubkiem i ich dopasowanie do stylistyki wnętrza, nie można zapomnieć o ich funkcjonalności.

Kubki na szczoteczki i ich rodzaje

W momencie wyboru uchwytu z kubkiem na przybory warto zadać sobie pytanie o to, z jakich szczoteczek korzystamy obecnie i które z nich mamy w planie wykorzystywać w przyszłości. Tylko pozornie jest to kwestia mało istotna. Klasyczne kubki mogą okazać się za wąskie, jeśli chcemy przechowywać w nich szczoteczki elektryczne. Stosowanie takiego rozwiązania nie jest zresztą wcale konieczne, bo w sprzedaży dostępne są także rozwiązania wyposażone w znacznie szersze otwory. Bez względu na to, jaki rodzaj otworów nas interesuje, powinniśmy pamiętać o tym, że kubki na szczoteczki powinny być wykonane z jednego z tych materiałów, które są odporne na wilgoć a także – łatwe w czyszczeniu. W innym wypadku uchwyt z kubkiem może bardzo szybko nadawać się jedynie do wymiany. Wysokiej jakości uchwyty z kubkiem na przybory znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.

Sam materiał i kolor kubka można bez większych przeszkód dopasować do indywidualnych upodobań. W sprzedaży dostępne są zarówno modele plastikowe, jak i ceramiczne, ciekawie prezentują się jednak także uchwyty z kubkami na przybory wykonane w całości z metalu i przez to jak gdyby stworzone do tego, aby gościć we wnętrzach industrialnych. Kolorystyka uchwytów może być dość zróżnicowana. W cenie są dziś zarówno modele czarne i białe, jak i złote, miedziane, srebrne oraz chromowane. Może być ona zgodna z tonacją, w jakiej utrzymana jest cała łazienka, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby postawić na rozwiązania kontrastujące. Tylko od nas zależy też to, na jaki sposób montażu uchwytu się zdecydujemy. Jeszcze nie tak dawno dominowały rozwiązania wymagające wiercenia w ścianie. Dziś jednak bez trudu znajdziemy również te, które można przymocować dzięki klejom montażowym.