Seria złota kanciata

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Wyposażenie łazienki - produkty kanciaste w kolorze złotym

Łazienka została wyremontowana, zainstalowano nową instalację wodno-kanalizacyjną, na podłodze i ścianach są designerskie kafelki, ale jednocześnie czegoś w niej nadal brakuje? Wszelkiego rodzaju półki, butelki, kubki i inne akcesoria łazienkowe to detale, które nadają wnętrzu wykończony wygląd, ozdobią wnętrze i tworzą przytulną atmosferę.

Rodzaje akcesoriów

Możemy wyróżnić akcesoria:

• do przechowywania kosmetyków (mydelniczki, dozowniki mydła w płynie, stacjonarne odświeżacze powietrza);

• do umieszczania akcesoriów łazienkowych (wieszaki, haczyki na ręczniki, półki);

• do przechowywania różnych niezbędnych drobiazgów (okularów, podstawek i multiboxów na kosmetyki);

• elementy wystroju (zasłony, gzymsy);

• dywaniki.

Jeśli łazienka jest połączona z ubikacją, do tej listy dodaje się uchwyty na papier toaletowy i szczotki toaletowe.

Materiały produkcyjne

Zazwyczaj akcesoria są wykonane z tworzywa sztucznego, szkła, ceramiki lub metalu, co decyduje o cenie produktu. Plastik to najtańszy, ale i nietrwały materiał. Przedmioty metalowe są znacznie lepszej jakości. Są chromowane, brązowe, miedziowane, błyszczące lub matowe. Szkło i ceramika są droższe, ale też solidniej wyglądają w domu. Ostatnio producenci preferują kombinację materiałów, na przykład metalu z wkładkami ceramicznymi. Jednak jeśli chcesz, aby twoja łazienka wyglądała naprawdę efektownie, zdecyduj się na akcesoria ozdobione złotem. W takich urządzeniach połysk sam w sobie jest naturalny, związany z samą naturą złota. Akcesoria mają szlachetny połysk, a zdobienia wyróżniają się oryginalnością. Jednocześnie a pęknięcia i uszkodzenia są na takiej powierzchni mniej widoczne, a powierzchnia złota jest bardzo prosta do codziennego czyszczenia.

Zestaw lub osobno

Po udaniu się do sklepu, będziemy zmuszeni zdecydować czy lepiej kupić zestaw akcesoriów, czy wybrać każdy pojedynczo. Jeśli kupisz zestaw akcesoriów przeznaczonych do łazienki, to wszystkie będą zaprojektowane w tym samym stylu. Jednak jednocześnie wyposażenie jest standardowe i nie uwzględnia życzeń kupującego. Jeśli wybierzesz produkty osobno, możesz stworzyć wyjątkową kolekcję według własnych upodobań. Jednak kupowanie przedmiotów pojedynczo z pewnością będzie cię więcej kosztować.

Kolorystyka

Projektanci zalecają, aby akcesoria łazienkowe były zaprojektowane w tej samej kolorystyce co meble, ściany, zasłony. Nie oznacza to, że powinny być w tym samym kolorze – wystarczy połączyć odcienie. Oto przykłady harmonijnych kombinacji:

• metalowy „złoty” - z mlecznymi, jasnymi odcieniami karmelu, piasku i różu;

• wykończenia chromowane - z matowym lub przezroczystym szkłem i białą ceramiką;

• pomarańczowy, żółty i zielony tworzą tropikalną atmosferę;

• niebieskie lub stonowane niebieskie płytki w stylu marynistycznym z powodzeniem uzupełniają elementy w kolorze żółtym, lub piaskowym.

Podsumowując można stwierdzić, że łazienka powinna być: funkcjonalna, ergonomiczna i stwarzać poczucie komfortu psychicznego. Cele te osiąga się dzięki prawidłowemu zaprojektowaniu łazienki, kompetentnemu połączeniu wszystkich elementów projektu.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.