• Obniżka

MIEDZIANA PODTYNKOWA BATERIA UMYWALKOWA

323
1 Opinie
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Darmowa dostawa kurierem InPost
549,00 zł -10%
494,10 zł Brutto (zawiera podatek VAT)
  • 5 lat gwarancji na każdą część i powłokę
  • wylewka dostępna w trzech długościach: 150, 210, 260 mm
  • praktyczna i funkcjonalna obrotowa wylewka
  • solidna konstrukcja baterii wykonana z mosiądzu
  • w komplecie wszystkie elementy podtynkowe gotowe do montażu
Długość wylewki
  • 150 mm
  • 210 mm
  • 260 mm

Podtynkowe baterie umywalkowe są ciekawą alternatywą dla baterii stojących, które montowane są na blatach lub przytwierdzane bezpośrednio do ceramicznej armatury.

Nowoczesny design w podtynkowym montażu baterii
Podtynkowy sposób montażu baterii umywalkowych szczególną rolę odgrywa w minimalistycznym podejściu do kreowanej przestrzeni. Pozwala na optyczne i fizyczne powiększenie powierzchni użytkowej, co ma niebagatelny wpływ na wygodną aranżację niewielkich pomieszczeń w mieszkaniach. Może być również metodą na uwypuklenie walorów estetycznych sporych gabarytów pokoju kąpielowego. Efekty wizualne uzyskane przy pomocy montażu podtynkowego sprawiają, że pomimo konieczności wykonania prac przygotowawczych do montażu i wyboru przystosowanej do niego baterii, cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Montaż podtynkowy zakłada ukrycie w ścianie wszystkich mało efektownych części urządzenia. Nowoczesny design i bogata kolorystyka produkowanych obecnie baterii podtynkowych umożliwia stworzenie ciekawych aranżacji i doskonale wpasowuje się w różne style kompozycyjne.

Miedź w aranżacji łazienki
Projektanci wnętrz ciągle poszukują nowego spojrzenia i innowacyjnych rozwiązań w proponowanych klientowi aranżacjach. Od kilku sezonów chętnie wykorzystują miedziany koloryt do tworzenia niepowtarzalnych przestrzeni. Niezwykła elegancja miedzianej barwy przebojem wkroczyła do łazienki i stała się alternatywą dla królującego tam dotychczas chromu. Szybko dostrzeżono walory rudych blasków i ich łatwe dopasowanie do modernistycznych i klasycznych stylów. Niepowtarzalny koloryt miedzi z powodzeniem zagościł także w ofercie naszej firmy. Proponujemy Państwu miedziane baterie w wersji stojącej jak również miedziane krany podtynkowe

Miedź w podtynkowych bateriach umywalkowych.
Niezaprzeczalnym walorem koloru miedzi jest swoboda kompozycyjna i uniwersalność w wykorzystaniu. Ciekawa aranżacja może sprawić, że miedziany kran będzie prawdziwą perełką naszej łazienki. Koloryt zaskarbił sobie uznanie i rosnącą ciągle popularność wśród klientów. Ze względu na spore zainteresowanie rośnie również popyt na miedziane krany podtynkowe. Z roku na rok ten sposób montażu zyskuje sobie nowych zwolenników. Podtynkowy montaż baterii sprawia, że na ścianie widoczne są jedynie usytuowane punktowo elementy miedzianego kranu z wylewką i pokrętła regulujące wypływ wody. Miedź niezmiernie łatwo komponuje się z materiałami wykorzystywanymi do pokrycia ściany i ich różnorodną kolorystyką. Proponowane przez producentów wyszukane wzornictwo wspomaga dostosowanie wybranego modelu miedzianego kranu podtynkowego do faktury i rodzaju powierzchni dekoracyjnej okrywającej mury łazienki. Oferta naszej firmy dostosowana jest do najnowszych trendów światowego wzornictwa. Nie mogło w niej zabraknąć również miedzianych kranów i podtynkowej metody ich montażu. Nasze produkty wykonane są z materiałów, które gwarantują Państwu ich długie i bezawaryjne działanie. Ufamy, że przedstawione modele miedzianych baterii umywalkowych podtynkowych staną się eleganckim i niezwykle pożądanym elementem wyposażenia każdej komfortowej łazienki.

Gwarancja
5 lat
Głowica
Ceramiczna
Materiał
Mosiądz
Dostępność
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
1 Opinie

Świetna jakość!
To trzeci produkt z serii miedzianej, który użytkuję już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona! Bardzo łatwe baterie w utrzymaniu czystości. Zero awaryjności czy schodzenia lakieru. Polecam!
w dniu:

Produkty z tej samej serii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.