• Obniżka

BATERIA KUCHENNA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

18
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Darmowa dostawa kurierem InPost
749,00 zł -10%
674,10 zł Brutto (zawiera podatek VAT)

Kuchnia, to ważne miejsce w każdym domu. Tutaj często integruje się rodzinne życie. Jej urządzenie powinno sprzyjać wygodnemu użytkowaniu, a jednocześnie pozostawać estetycznym i łatwym w utrzymaniu higieny pomieszczeniem. Niezmiernie istotną rolę w funkcjonalnym i gustownym komponowaniu kuchennej przestrzeni odgrywa przemyślany dobór baterii zlewozmywakowej. Okazuje się, że dokonanie takiego wyboru nie zawsze jest prostym zadaniem.

Na co zwraca uwagę współczesny design baterii kuchennych?
Współczesne wzornictwo oferuje klientom szereg zróżnicowanych w kolorystyce, wielkości i kształtach baterii kuchennych, które łatwo dostosowują się do stylu aranżacji i pomagają w uzyskaniu efektownych wrażeń wizualnych. Wygląd, metody mocowania i techniczne pomysły stosowane obecnie w bateriach kuchennych zmieniły zasadniczo nasze podejście do ich wyboru. Prócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych nowoczesna bateria kuchenna powinna również pomagać użytkownikom w usprawnianiu wszelkich czynności wykonywanych przy kuchennych zajęciach.

Zalety baterii kuchennej z wyciąganą wylewką.
Różnorodność prac kuchennych sprawia, że baterie zlewozmywakowe są niezwykle często wykorzystywanym urządzeniem. Wielkość i kształt baterii oraz rodzaj zastosowanej w niej wylewki mają niebagatelny wpływ na ułatwienie kuchennych zadań. Oryginalne i bardzo praktyczne okazuje się zastosowanie baterii kuchennej z wyciąganą wylewką, która wydatnie zwiększa zakres jej działania. Zaopatrzenie centralnej części baterii w niezwykle elastyczny wąż umożliwia działanie podobne do wylewki prysznicowej i pozwala na swobodne dotarcie do wszystkich komór zlewozmywaka, a nawet sięganie poza jego krawędzi. Wyciągana wylewka baterii kuchennej daje tym samym możliwość łatwiejszego napełnienia wodą nawet najwyższych pojemników, które nie mieszczą się w komorze. Higiena to ważna sprawa w kuchni. Swobodne operowanie główką wyciąganej baterii kuchennej i manewrowanie strumieniem wody pod różnymi kątami zwiększa precyzję dotarcia do każdego trudnego miejsca mytych powierzchni komór zlewozmywaka, naczyń oraz artykułów żywnościowych. Warto zwrócić uwagę, czy wybrana bateria kuchenna z wyciąganą wylewką wyposażona jest w regulator skupienia i rozproszenia strumienia wypływającej wody. Jest to niezwykle przydatna funkcja, ponieważ jednego strumienia wymaga np. dokładne wymycie warzyw, a inne potrzebne będzie do opłukania naczyń wkładanych do zmywarki.
Przedstawiona przez nas ekskluzywna i niezwykle elegancka bateria chromowana spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych trendów designerskich. Jej wybór sprawi, że stanie się pożądanym i dobrze funkcjonującym urządzeniem w Państwa kuchni. Nasza bateria kuchenna zaopatrzona została w wyciąganą wylewkę w postaci elastycznego, czarnego węża, który wspomaga funkcje użytkowe i dobrze komponuje się ze lśniącą powierzchnią srebrnego kolorytu. Głowica baterii wykonana jest z trwałej ceramiki, co zapewnia jej długą żywotność. Uniwersalność zastosowania i sprawną eksploatację chromowanej wyciąganej wylewki naszej baterii kuchennej wspomaga zainstalowany na jej główce regulator strumienia wody, który może mieć formę rozproszonego deszczu omywającego powierzchnię lub przybrać postać skupionej strugi ułatwiającej np. napełnianie naczynia. Ufamy, że wybór produktu z naszej oferty uwolni Państwa głowy od dylematów związanych z wyborem właściwego wyposażenia nowoczesnej kuchni.

Gwarancja
5 lat
Głowica
Ceramiczna
Materiał
Mosiądz
Gwint w zestawie
Standardowy 1/2
Dostępność
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Brak opinii dla tego produktu

Produkty z tej samej serii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.