Serie produktów

Pokazano 1-24 z 114 pozycji

Ekskluzywne wyposażenie łazienek

Łazienka to miejsce, które powinno być przytulne, pozwalać na relaks i wywoływać pozytywne emocje. Można to osiągnąć dekorując przestrzeń odpowiednimi dodatkami.

Akcesoria

Najważniejsze są artykuły gospodarstwa domowego takie jak toaletki, wieszaki na ręczniki, zasłony oraz elementy wystroju - kosmetyczki, kosze, pudełka i inne podobne produkty. Powinieneś też zakupić akcesoria łazienkowe i niezbędne produkty towarzyszące - mydło, mieszanki aromatyczne, mydelniczki, dozowniki. Szeroki wybór w sklepach umożliwia każdemu klientowi zakup towaru w oparciu o własne preferencje. Jednocześnie ważne jest, aby akcesoria były w tym samym stylu co sama aranżacja łazienki. Akcesoria łazienkowe, obok baterii i wyposażenia AGD są równie ważną cechą wnętrza. Powinny one harmonijnie wkomponować się do wystroju pomieszczenia oraz pasować kolorem i stylem do już wybranych materiałów. Jeden drobny szczegół, na przykład tania plastikowa mydelniczka, może zepsuć całe stylowe wnętrze, zwłaszcza w połączeniu z elitarnymi designerskimi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi lub płytkami.

Tanie czy drogie?

Tanie akcesoria do kąpieli są w większości wykonane z plastiku lub metalu nieszlachetnego. Drogie akcesoria łazienkowe i toaletowe premium wykonane są z mosiądzu, miedzi i ceramiki. Akcesoria występują w różnych kolorach i wykończeniach. Obecnie największą popularnością cieszą się produkty chromowane, ponieważ najlepiej nadają się do łazienek i toalet. Dla miłośników klasycznych wnętrz bardziej odpowiednie są akcesoria łazienkowe z brązu. Takie produkty wyglądają reprezentacyjnie, podkreślając wykwintny smak i styl ich właściciela. Jeśli zdecydujesz się na więcej luksusu, możesz wykorzystać do tego celu akcesoria ozdobione złotem. Tanie akcesoria, produkowane są w tysiącach sztuk i w tym przypadku nie ma mowy o oryginalności produktu. Wysokiej jakości akcesoria łazienkowe często są wykonane są w tym samym stylu, co baterie i są kontynuacją kolekcji.

Zastosowanie

Przydatne akcesoria tworzą stylowe i piękne wnętrze. Jeśli właśnie dokonałeś remontu, zainstalowałeś zupełnie nową wannę, ostatecznym akcentem w tworzeniu nowoczesnego designu będą drobiazgi, bez których nie możesz się obejść. Odpowiednio dobrane elementy nie tylko podkreślą gust właścicieli. Jednak oprócz tego, że są to stylowe detale wnętrza, pełnią one przede wszystkim funkcje czysto użytkowe. Bardzo ważne jest, aby elementy wystroju pasowały do wnętrza i współgrały ze sobą. Dlatego najlepiej jest kupić gotowy zestaw. Możesz wybierać przedmioty zarówno z ekskluzywnych kolekcji, jak i niedrogich zestawów. W sklepowych katalogach znajdziesz lusterka kosmetyczne do każdego wystroju pomieszczenia, o dowolnym rozmiarze i kształcie. Z kolei półki łazienkowe pozwalają maksymalnie zaoszczędzić miejsce w pokoju i przechowywać różne drobiazgi, akcesoria łazienkowe w jednym miejscu i w wygodnej formie. Dostępne są również akcesoria dekoracyjne takie jak wazony, figurki itp. Materiały, z których są wykonane, mogą być bardzo różne, np.: brąz, ceramika, mosiądz, szkło. Możesz je dowolnie aranżować, ponieważ dostępne są jednakowo w formie do ustawienia na meblach, jak i na podłodze.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.