PODTYNKOWA CZARNA BATERIA UMYWALKOWA TYPU WODOSPAD

304
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Darmowa dostawa kurierem InPost
949,00 zł Brutto (zawiera podatek VAT)
  • 5 lat gwarancji na każdą część i powłokę
  • bateria w całości wykonana z solidnego mosiądzu
  • efektowna kaskadowa wylewka typu wodospad
  • w komplecie wszystkie niezbędne elementy do montażu baterii

Podtynkowa czarna bateria umywalkowa typu wodospad

Nowoczesna i jednocześnie elegancka, minimalistyczna forma, ale wyszukany design…podtynkowa bateria umywalkowa wyróżnia się unikalną konstrukcją i ponadczasowym kolorem, który pasuje do każdej kolorystyki wnętrza. Czerń połączona z geometrycznymi kształtami tworzy ciekawy design, który zachwyci każdego entuzjastę najnowszych trendów. Czarna bateria umywalkowa montowana jest na ścianie, cała instalacja jest ukryta, dzięki czemu widoczne są tylko używane elementy, czyli wylewka i uchwyt do regulacji temperatury wody. Uwagę przyciąga wyjątkowo futurystyczna wylewka, która przypomina delikatny wodospad oraz fragment rwącego strumyka. Jest montowana w pozycji prostopadłej do ściany pod kątem prostym. Od góry jest odkryta, dzięki czemu widać fragment drogi, jaką pokonuje woda, zanim trafi do umywalki. Ponadto podtynkowa bateria umywalkowa jest bardzo trwała, co zawdzięczamy jej mosiężnej konstrukcji.

Matowa czerń

Podtynkowa bateria umywalkowa jest w kolorze czarnym. To ponadczasowy i uniwersalny kolor, który możemy skomponować z każdą stylizacją. Czerń idealnie kontrastuje  z bielą i beżem, łączy się fantastycznie z butelkową zielenią i słonecznym kolorem żółtym. Bardzo dobrze odnajduje się w towarzystwie ciemnych barw, jak szarość i grafit. Matowe wykończenie podkreśla jej surowy charakter i jednocześnie ponadczasowy szyk.

Podtynkowy montaż

Bateria umywalkowa montowana jest metodą podtynkową, co oznacza, że konieczna jest ingerencja w strukturę ściany. Dzięki temu elementy instalacyjne są niewidoczne, a więc całość prezentuje się zdecydowanie bardziej minimalistycznie, niż jest to w przypadku baterii natynkowych. Sprzyja to też łatwości utrzymania w czystości. Mała ilość elementów to zdecydowanie mniej powierzchni do czyszczenia. Podtynkowa bateria umywalkowa zawsze więc może prezentować się estetycznie i czysto.

Minimalistyczna forma

Czarna bateria umywalkowa to nie tylko ponadczasowy kolor, ale również bardzo prosty i jednocześnie efektowny kształt. To geometryczne bryły połączone w jedną spójną kompozycję. To głównie prostokąty i kwadraty o wyraźnie zarysowanych krawędziach, ułożonych względem siebie pod kątem prostym. Taka bateria umywalkowa podtynkowa to idealne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek, w których chcemy maksymalnie ograniczyć dekoracyjne wykończenie.

Oryginalna wylewka typu wodospad

To, co w szczególności wyróżnia baterię, to wylewka, która ma nietypowy kształt i odpowiada za oryginalny wygląd całości. Jest to wylewka typu wodospad, jest zdecydowanie szersza niż typowe modele. Od góry została odkryta, aby jeszcze bardziej spotęgować efekt rwącej rzeki, która następnie spada delikatnie do umywalki szerokim strumieniem. Woda nie rozchlapuje się przy tym na boki i nie przedostaje się poza obszar umywalki.

Mosiężna konstrukcja

Bateria podtynkowa jest bardzo trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Zawdzięczamy to jej mosiężnej konstrukcji, która wykonana jest z materiału o wyjątkowych właściwościach odpornościowych. Mosiądz jest bardzo twardy i jednocześnie łatwy w obróbce. Zapewnia stabilność konstrukcji nawet przy intensywnej eksploatacji, w niekoniecznie sprzyjających warunkach.

Jednouchwytowa bateria umywalkowa

Temperaturę i ciśnienie wody ustawiamy za pomocą jednego uchwytu. Znajduje się on zaraz obok wylewki. Poruszamy nim w prawo i w lewo oraz w górę i w dół. Możemy w ten sposób ustawić idealną temperaturę wody oraz jej ciśnienie, dopasowując je do własnych, indywidualnych potrzeb i preferencji.

Gwarancja
5 lat
Głowica
Ceramiczna
Materiał
Mosiądz
Dostępność
Produkt na zamówienie (wysyłka w 14-21 dni roboczych)
Brak opinii dla tego produktu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.