Kim jesteśmy?

Prowadzimy legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą w postaci sklepu internetowego Armadesi.pl. Jesteśmy profesjonalistami specjalizującymi się w sprzedaży wysokiej jakości nowoczesnej i designerskiej armatury łazienkowej. Ponadto w swojej ofercie posiadamy baterie kuchenne oraz szeroki wachlarz akcesoriów łazienkowych. Oferujemy produkty o unikalnym designie, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Staramy się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających inwestorów i spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych gustów architektonicznych. Realizujemy najbardziej wyszukane projekty tworzone przez doświadczonych projektantów. Naszą misją jest trafiać do osób, które nie potrafią znaleźć odpowiedniej armatury u tradycyjnych producentów. Zawsze staramy się być kimś więcej niż sprzedawcą armatury - bardzo często pomagamy klientom w doborze odpowiednich produktów, służymy dobrą radą i pomocą po sprzedażową. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto się z nami skontaktować, aby wspólnie móc rozwiązać problem lub znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

O naszych produktach

Produkty, które oferujemy to najwyższej jakości armatura łazienkowa, tj. baterie umywalkowe, baterie wannowe, zestawy prysznicowe, a ponadto baterie kuchenne oraz akcesoria łazienkowe. Armaturę sprzedajemy pod marką własną, dlatego jesteśmy bardzo konkurencyjni dla standardowych i znanych producentów. Współpracujemy wyłącznie z jednym producentem, a oferowana przez nas armatura produkowana jest w Chinach. Jesteśmy w pełni świadomi wyboru kraju produkcji i wiemy, że pomimo wielu mitów na temat Chin, nasze produkty są najwyższej jakości i spełniają wszelkie standardy. Dlatego właśnie oferujemy pięcioletnią gwarancję na każdy z naszych produktów, która obejmuje wszystkie elementy każdego produktu. Ponadto nasza polityka prowadzenia biznesu i profesjonalne podejście do inwestora nie pozwala nam zostawić klienta "na lodzie" z naszym produktem nawet po okresie gwarancyjnym. W razie potrzeby dysponujemy wszystkimi częściami zamiennymi i jesteśmy w stanie nawet za darmo po okresie gwarancji wysłać daną część na wymianę do klienta. Proszę nam jednak wierzyć, że nie będzie takiej potrzeby, a podczas wieloletniego doświadczenia nie mieliśmy nigdy żadnych przykrych sytuacji związanych z awaryjnością naszych produktów.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.