Białe akcesoria łazienkowe

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Białe akcesoria łazienkowe

Biel jest najbardziej charakterystycznym dla przestrzeni łazienkowych kolorem. Pojawia się na ceramice, ścianach, podłogach i frontach szafek. Coraz częściej występuje również jako alternatywa dla chromu na armaturze łazienkowej. Biały kolor charakteryzuje się ponadczasowością i uniwersalnością, jest elegancki i jednocześnie dobrze odnajduje się wśród intensywnych barw. Białe akcesoria łazienkowe wykonane zostały z mosiądzu, a więc dodatkowo są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i duże obciążenia. To solidne dodatki o długiej żywotności, wyróżniające się prostą i minimalistyczną formą, dzięki czemu tak dobrze odnajdują się we współczesnych aranżacjach. Białe akcesoria łazienkowe będą dobrym wyborem do kontrastowych wnętrz, urządzonych w stonowanych barwach, a także sterylnych, gdzie biel odgrywa pierwszoplanową rolę.

Monochromy i kontrasty

Biel kojarzy się nam z chłodem, czystością i sterylnością. Jest też kolorem niezwykle subtelnym i delikatnym. W połączeniu z prostymi formami traci jednak swoją lekkość i nabiera finezji, bardziej surowego charakteru. Białe akcesoria łazienkowe możemy wykorzystać dla ożywienia i rozjaśnienia ciemnych powierzchni. Jeżeli nie jesteś fanem mocnych kolorów, to właśnie biel pomoże Ci nieco odświeżyć aranżację. Pięknie prezentuje się na betonowej ścianie, a także w towarzystwie czerni o połyskującym wykończeniu. Będzie idealnym partnerem dla czarnego granitu oraz intensywnego i głębokiego granatu. Nie powinniśmy bieli unikać też przy drewnie, które jest ciepłe, z kolei biel chłodna. Białe akcesoria łazienkowe zaakcentują też typowo modernistyczny klimat, czyli jasne wnętrza, w których unikamy kontrastów i mocnych barw. Jeżeli zależy Ci na takim efekcie, białe akcesoria łazienkowe wykorzystaj przy białych ścianach, podłodze i szafkach.

Białe akcesoria łazienkowe nie tylko w nowoczesnym wnętrzu

Jak biel, to nowoczesność…niekoniecznie! Białe akcesoria łazienkowe pasują równie dobrze do wnętrz skandynawskich. Są idealnymi dodatkami do angielskiej elegancji, a także ponadczasowej klasyki. Odnajdują się nawet w loftowych i industrialnych wnętrzach, tworząc nieco eklektyczne stylizacje.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.