Dozowniki ścienne

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Dozowniki ścienne

Mydło znajduje się w każdej łazience, zazwyczaj tylko w strefie z umywalką, chociaż zdarzają się łazienki, gdzie jest dozownik z mydłem także pod prysznicem lub przy wannie. Mydło jest podstawowym kosmetykiem do pielęgnacji. Ma właściwości czyszczące, a często też nawilżające i regenerujące. Dozowniki ścienne przeznaczone są na mydło w płynie, które jest alternatywą dla tradycyjnego mydła w kostce. Dlaczego korzystamy dzisiaj często właśnie z takiego mydła? Na pewno jest to kwestia wygody, a także higieny. Dozowniki ścienne z mydłem pozwalają unikać bezpośredniego kontaktu z samym produktem, co jest konieczne w przypadku mydła w kostce. Ponadto jest to mydło bardzo wydajne, a w nowoczesnym dozowniku elegancko i ciekawie się prezentuje. Nasze dozowniki ścienne to zupełnie nowa interpretacja akcesoriów łazienkowych. Wyróżniają się nietypowym designem, a przy tym są bardzo proste w obsłudze.

Dozowniki ścienne w niebanalnej stylizacji

Mydło w oryginalnych opakowaniach nie prezentuje się najlepiej. Zazwyczaj jest to plastikowy pojemnik z dozownikiem, który szybko się brudzi. Dozowniki ścienne są niczym minimalistyczna sztuka nowoczesna, oczywiście o praktycznym zastosowaniu. Mają proste, geometryczne kształty, zaokrąglone krawędzie, gładkie powierzchnie i są dostępne w ciekawych wariantach kolorystycznych, należących do współczesnej palety barw. Dozowniki ścienne pozbawione są dekoracyjnego wykończenia, zamiast na wzory postawiono na subtelność formy i wyraziste, głębokie barwy, wśród których są matowa czerń, szlachetne złoto, czysta biel i eleganckie srebro.

Pojedynczy, podwójny, a może potrójny…?

Dozowniki ścienne mogą mieć szersze zastosowanie, niż być jedynie pojemnikiem na mydło. Proponujemy dozowniki zarówno pojedyncze, jak też podwójne i potrójne. Te większe świetnie sprawdzają się jako dodatkowe pojemniki na krem do rąk, płyn do dezynfekcji czy też inne środki i kosmetyki, z których często korzystamy na co dzień. Możemy uzupełnić je balsamem do ciała lub żelem pod prysznic, tworząc kompletny zestaw do codziennej pielęgnacji.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.