Lusterka do makijażu

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lusterka do makijażu

W kobiecej łazience nie może zabraknąć lusterka do makijażu. Nierzadko jednak panie korzystają z tego, które znajduje się nad umywalką. Jest duże, zintegrowane ze ścianą, czasem niewystarczająco doświetlone i za bardzo oddalone od stojącej przy umywalce osoby. Standardowe lustro warto jest uzupełnić o dodatkowe, mniejsze, ale bardziej mobilne i z dodatkowymi funkcjami, np. podświetleniem czy powiększeniem. Pozwalają one na większą precyzję w makijażu, a także przyspieszają cały proces przygotowywania się do wyjścia do pracy, spotkania z przyjaciółką czy imprezy ze znajomymi. Lusterka do makijażu są to akcesoria zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach kobiet, które chcą nie tylko o siebie dobrze zadbać, ale też robić to w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach.

Jak wybrać lusterko do makijażu?

Lusterka do makijażu mogą być stojące lub wiszące. Pierwszy wariant jest bardziej mobilny, to dobre rozwiązanie, jeżeli makijaż wykonujemy w różnych miejscach, czasem w łazience, innym razem w sypialni. Wyposażone są w specjalną, stabilną podstawkę, mają odpowiednią wysokość oraz stosunkowo dużą powierzchnię lustrzaną. Ścienne lusterka do makijażu na stałe mocujemy w jednym miejscu. Świetnie sprawdzają się w małych łazienkach, gdzie brakuje miejsca na półkach na dodatkowe akcesoria. Są na specjalnym wysięgniku, dzięki czemu można je ustawić w dowolnej pozycji. Lusterka do makijażu powinny być dwustronne i takie znajdziesz w naszej ofercie. Z jednej strony jest standardowe lusterko, z drugiej zaś z przybliżeniem. Ciekawym dodatkiem jest podświetlenie LED, dzięki któremu lepiej i przede wszystkim równomiernie doświetlimy twarz.

Design pasujący do wnętrza

Lusterka do makijażu, podobnie jak inne akcesoria łazienkowe, są wyposażeniem wnętrza, które powinno być integralnym elementem designu. Złote lusterko będzie idealnie pasowało do złotej armatury łazienkowej, czarne świetnie uzupełni ciemne fronty szafek oraz będzie kontrastowało z białymi powierzchniami ścian. Złotem możesz rozświetlić marmurowy blat, z kolei czernią podkreślić industrialny charakter wnętrza.

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.