Dozowniki kuchenne

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Dozowniki kuchenne

Akcesoria i dodatki do kuchni powstają nie tylko w celu ułatwienia wykonywania codziennych obowiązków, ale również aby dekorować wnętrze. Dozowniki kuchenne są elementami wyposażenia strefy zmywania, które coraz częściej pojawiają się w nowoczesnej kuchni. Dzięki nim możemy zrezygnować z nieestetycznie prezentujących się butelek z płynem do mycia naczyń. Ten niewielki dodatek jest niezwykle pomocny w organizacji przestrzeni, ułatwia zmywanie oraz pomaga w kontrolowaniu zużycia płynu. Ma niewielkie rozmiary, ale przy odrobinie fantazji projektantów i producentów może być ciekawym dodatkiem, podkreślającym wyszukany styl wnętrza. Wolnostojące, klasyczne dozowniki kuchenne zastępujemy dozownikami montowanymi na blacie lub zlewozmywaku. 

Dozowniki kuchenne dla poprawy organizacji strefy zmywania 

Oferowane przez nas dozowniki kuchenne są przeznaczone do montażu na blacie lub zlewozmywaku. Dzięki temu zawsze pozostaje on na swoim miejscu, jest stabilnie wmontowany w strukturę blatu lub zlewu. Są to dozowniki z obrotową głowicą, co potęguje ich praktyczną funkcję. Uzupełniamy je płynem poprzez odkręcenie górnej głowicy, możemy to zrobić w każdym dowolnym momencie. Łatwo się z nich korzysta, wystarczy nacisnąć na głowicę. 

Dozowniki kuchenne w kolorze baterii 

Dozowniki kuchenne umieszczamy obok zlewozmywaka, czasami u góry, innym razem po boku. Zawsze jednak znajdują się w pobliżu baterii, z którą powinny tworzyć spójny estetyczny zestaw. Oferujemy dozowniki kuchenne pasujące pod względem koloru i wzoru do baterii kuchennych dostępnych w naszej ofercie. Są to klasyczne chromowane akcesoria, które będą idealnie komponowały się z popularną armaturą, jednak w naszej oryginalnej interpretacji. Do czarnych baterii polecamy również czarne dozowniki, o matowym wykończeniu, w wersji o bardziej zaokrąglonych lub kwadratowych kształtach. Nie zapominamy również o miłośnikach blasku i szlachetnego złota, proponując dozownik w kolorze drogocennej biżuterii. Dozowniki kuchenne montowane na zlewie mogą być też w jego kolorze, co świetnie sprawdza się przy czerni i chromie. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.