Akcesoria łazienkowe

Pokazano 1-24 z 71 pozycji

Akcesoria łazienkowe

Pomimo, że są dodatkami, nie pojawiają się w łazience przypadkowo. Pełnią wiele ważnych funkcji – porządkują przestrzeń, pomagają w zachowaniu czystości, ułatwiają korzystanie z poszczególnych stref i oczywiście podkreślają styl wnętrza. Akcesoria łazienkowe to praktyczne elementy wyposażenia wnętrza, często niewielkich rozmiarów, jednak o bardzo dużym znaczeniu. Powinny stanowić integralną cześć stylizacji i jednocześnie zdecydowanie podnosić komfort i wygodę korzystania z łazienki. Czy możemy sobie wyobrazić łazienkę bez uchwytu na papier toaletowy, wieszaków na ręczniki kąpielowe, kubka na szczoteczki do mycia zębów lub dozownika na mydło? Akcesoria łazienkowe zdecydowanie determinują nasze samopoczucie, jakie towarzyszy nam każdego dnia w łazience. 

Prosta forma, wyraziste wykończenie 

We współczesnym designie dominuje minimalizm. Stawiamy na proste formy, geometryczne kształty, ale ponadprzeciętnie estetyczne wykończenie. Rezygnujemy z wyrazistych wzorów, wybierając często monochromy. Prezentowane akcesoria łazienkowe to w większości dodatki o delikatnych zaokrągleniach lub surowych kanciastych krawędziach, geometrycznych kształtach i bardzo prostej kompozycji. Zachwycają kolorem, dzięki któremu stają się niebanalnymi dekoracyjnymi detalami. Obok klasycznego chromu pojawia się stylowa matowa czerń. Uwagę przyciąga ognista miedź, która doskonale współgrała będzie  ze sterylną bielą charakterystyczną dla nowoczesnych stylizacji. Jest też złoto z mocnym połyskiem, które doskonale odnajduje się we wnętrzach industrialnych i vintage. 

Akcesoria łazienkowe jeszcze bardziej funkcjonalne 

Staramy się organizować przestrzeń maksymalnie praktyczną i funkcjonalną. W małych łazienkach zamiast stojącej szczotki do wc lepiej sprawdzi się wiszący uchwyt. Lusterko do makijażu nie musi zajmować miejsca obok umywalki, a być zawieszone na ścianie i dodatkowo mieć opcję wysuwania na wysięgniku. Wśród dostępnych akcesoriów łazienkowych jest też uchwyt na papier toaletowy z półeczką, idealnie pasującą na dodatkową rolkę papieru lub…smartfon. 

Korzystając z tej strony akceptujesz politykę plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności sklepu.